Menu
Your Cart

Hakkımızda

Firmamız Arabul, Sakarya vilayetinde Arabul Oto Elektronik San.Tic.Ltd.Şti ünvanı ile Sadettin ARABUL tarafından 1992 yılında kurulmuştur. Kuruluş yıllarındaki faaliyet alanları arasında oto müzik&alarm sistemleri ve araç telefonu sistemleri bulunmaktaydı. Satışını ve montajını yaptığımız araç telefonlarının devamında 1994 senesinde başlayan GSM sektörü firmamızın bu alanda da faaliyet göstermesini sağlamıştır.

 

1994 yılında GSM sektörüne giren firmamız Arabul günümüze kadar Turkcell hatlı cep telefonu satışında Adapazarı ve Kocaeli  bölgesinde büyük başarılara ulaşmıştır. 1998 senesinde GSM operatörlerinin özelleşmesiyle Türkiye’ deki ilk Turkcell İletişim Merkezleri arasında olan firmamız bölgesinde bu faaliyetini uzun yıllardır başarı ile sürdürmektedir. Halen firmamız bünyesinde 7 Turkcell İletişim Merkezi,Aktif olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Arabul,Bünyesinde Verilen hizmetlerimiz başlıca Nokıa Yetkili Servis,Digiturk Yetkili Satıcı ve Servis ve General Mobile Yetkili Servis

Arabul kendisine vazgeçilemez prensip olarak seçtiği "Koşulsuz müşteri memnuniyeti" prensibi ile 2000'li yıllarda iletişim sektöründe daha da büyüyüp yaygın şube ağını arttırarak sektöre hizmet edecek ve yıllar süren birikimini değerlendirecektir.